hand made
Facebook
Nasze firmowe stoisko w Centrum Handlowym SARNI STOK w Bielsku-Białej.

Jesteśmy polską firmą obuwniczą, która powstała z miłości do piękna, wygody i jakości. Nasza kolekcja to unikalne, stylowe obuwie, wytwarzane ręcznie głównie z naturalnych materiałów. Nasze buty powstają w oparciu o współpracę z niewielkimi, detalicznymi wytwórcami z różnych zakątków świata. Staramy się promować buty najwyższej jakości w oryginalnej estetyce. Chcemy, by klienci znaleźli u nas alternatywę w stosunku do masowej oferty większości sklepów obuwniczych. W naszej sieci przekonujemy, że piękno, oryginalność i trwałość może iść w parze z przystępnymi cenami.

 
Poza butikiem internetowym prowadziliśmy w sezonie letnim firmowe stoisko w Centrum Handlowym SARNI STOK w Bielsku-Białej oraz w Galerii Handlowej NIWA w Oświęcimiu.
 
W letniej ofercie prezentujemy Państwu słynne na całym świecie SANDAŁY JEROZOLIMSKIE CAMEL z naturalnej skóry wielbłądziej. Już od 12 lat jesteśmy wyłącznym dystrybutorem obuwia tej marki na terenie Polski. Wysokiej jakości materiały oraz sposób wykonania, sprawiają, iż sandały te są niezwykle wytrzymałe, wygodne i eleganckie. Szyte ręcznie od wielu lat, cieszą się nieustannie ogromną popularnością wśród pielgrzymów odwiedzających Ziemię Świętą.
 
Zapraszamy do obejrzenia naszych kolekcji!